Живодерство как оно есть на самом деле

Истории и жизненные ситуации
ANTON
Активный участник

Сообщение ANTON » 30 мар 2013, 10:07

О живодерстве на государственном уровне. Правда без приукрашиваний.
Последний раз редактировалось Monde 06 июл 2016, 14:26, всего редактировалось 2 раза.
Причина: обновление названия
Есть два типа людей: одни катят мир, а другие бегут рядом и кричат: "Боже, куда катится этот мир!"
"Жизнь не продается и не покупается, она дороже всех денег мира. Забрать у кого-то ее легко, а вот вернуть невозможно". (c)

Monde
Site Admin

Сообщение Monde » 06 июл 2016, 14:21

Все, что вам нужно знать это то, что часто оглушение животного не приводит к летальному исходу и с животного снимают шкурку живьем.
Если вам страшно и жутко, вы - нормальный человек. И вряд ли купите натуральный мех.
Мех лисы.
Привычный скрип открываемой двери, но вместо еды на этот раз меня хватают и тащат куда-то. Зачем? Мне страшно и больно, так как держат очень крепко. Наконец-то свет! Неужели воля?! Но что это? В задний проход мне помещают железный штырь, в рот вставляют железную пластину и сдавливают челюсти так, что прикусываю язык. Внезапно по телу пробегает отвратительная дрожь и вдруг страшная боль пронзает грудь. Мышцы деревенеют, я не могу пошевелиться, боль в сердце усиливается и я чувствую, как лопаются сосуды по всему телу. Боль не прекращается и становится невыносимой. Свет исчезает. Кто-то говорит: "Давай следующего!"
Так обычно обрывают жизнь лисиц на звероферме. Не всегда разряд тока оказывается смертельным, тогда процедуру повторяют. Не редкость, когда шкуру снимают со всего лишь оглушенной, но всё еще живой лисицы. Иногда они приходят в сознание уже освежеванными.
Для изготовления 1 шубы убивают током 20 лис.

http://cezy.org/media/1182728060559212231_2264875302
Нет ничего тайного, что не стало бы явным.

Alexpledy
Новичок

Сообщение Alexpledy » 21 авг 2018, 00:54

Заперетить вообще надо шубы из натурального меха.

LimeCix
Новичок

Сообщение LimeCix » 08 окт 2018, 13:45

весьма полезная мысль

Lester
Активный участник

Сообщение Lester » 31 дек 2018, 05:38

https://m.facebook.com/100004098834865/ ... 2836536661 У Києві чоловік убив собаку під час сімейного конфлікту (ВІДЕО) Изображение Студію «Журналіста» відвідали мама двох дітей, що стала жертвою домашнього насильства, Олена Бельтек, а також директор юридичної фірми і зоозахисниця Євгенія Прокопенко. Гості розповіли про трагічну історію, яка сталася днями в Києві. Під час сімейного конфлікту стався акт домашнього насильства, в ході якого чоловік побив дружину на очах у маленьких дітей і вбив собаку. Потерпіла Олена Бельтек вибігла з квартири разом з дітьми. Зараз вона з малюками знаходиться в лікарні. Небайдужі люди, зокрема, директор юридичної фірми, помічник народного депутата і зоозахисниця Євгенія Прокопенко допомагає постраждалій, надаючи необхідну юридичну допомогу та моральну підтримку.

«Два місяці тому я привезла разом з чоловіком з притулку, який знаходиться в місті Хмельницький, додому в Київ собаку. У нас вже є собака такої породи, я знала її особливості, тому вибір припав саме на Тедді. Це була дуже добра, ласкава тварина. Однак, трохи більше тижня тому в ході сімейного конфлікту мій чоловік почав бити мене. В цей час Тедді став між нами, в якийсь момент чоловік вдарив його ногою, і пес помер. Злякалася я, сильно злякалися діти. Я відразу зібрала дітей і вибігла з квартири, в чому була на той момент. Зараз я боюся за життя дітей і за своє, тому що продовжуються загрози з його боку і з боку його матері. Наступного разу вже не буде такого Тедді, який стане між нами, і наступного разу вже може постраждати дитина», - пояснила жертва домашнього насильства Олена Бельтек.

Євгенія Прокопенко в свою чергу наголосила, що в даній ситуації є два злочини.

«У чому трагічність ситуації? Фактично у нас є два злочини. По-перше, це насильство в сім'ї, яке було не вперше в цій родині. По-друге, це вбивство домашнього улюбленця, тварини, яка просто потрапила під руку. На жаль, все це відбувалося на очах у 4-річної дитини. У таких ситуаціях в більшості випадків сусіди не викликають поліцію. Правоохоронців викликали пізніше. Речі ніхто на той момент не збирав. Зараз Олена разом з дітьми лежить в лікарні, тому що діти хворіють. При цьому від чоловіка надходять погрози фізичної розправи в подальшому.

У нас є стаття 299 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за жорстоке поводження з твариною. Більше того, в цій ситуації є обтяжуючі обставини: тварину вбили на очах у малолітньої особи. В такому випадку зловмисникові загрожує від 3-х до 5-ти років позбавлення волі. Вже написано заяву в поліцію. Ми будемо наполягати на внесенні його до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР). Я як юрист і зоозахисник кажу, що ніхто цю справу не відпустить.

Що стосується домашнього насильства. У минулому році у нас був прийнятий закон, але він вступить в силу тільки в січні. За цим законом з січня 2019 року можна буде позбавляти особу права наближатися до особи, по відношенню до якої було здійснено домашнє насильство. Зараз ми будемо наполягати, на нормі закону, яка вступила в силу з січня 2018 року, коли передбачено покарання за те, що насильство було скоєно в присутності малолітньої особи. Ми будемо просити захисту у поліції. Крім того, у Олени є легкі тілесні ушкодження. Це кримінальна відповідальність, яку її чоловік повинен понести», - зазначила юрист.

Дана історія викликала резонанс у суспільстві.
За словами Євгенії Прокопенко, зараз фахівці робитимуть все можливе, щоб довести справу до суду і притягнути до відповідальності зловмисника.
Крім того, фахівець дала поради всім жінкам, які стали жертвами домашнього насильства, а також всім громадянам, які стали свідками ситуації жорстокого поводження з тваринами, як діяти в таких випадках, до кого звертатися. Головне, що наголосила, юрист, не треба боятися, необхідно відразу звертатися до правоохоронців та небайдужих людей.
Більш детально про все це дивіться в повній відеоверсії інтерв'ю мами двох дітей, яка стала жертвою домашнього насильства, Олени Бельтек, і юриста, зоозахисниці Євгенії Прокопенко на сайті «Журналіста».
phpBB [video]
В связи с популярностью у живодеров-догхантеров,моя подпись изменена на следующую: "Я САМ ВАС НАЙДУ!..."

Вернуться в «О моральных уродах»